Miesiąc biegowych emocji w Chochołowskich Termach
W lutym nie tylko Korea Południowa będzie areną sportowych zmagań. Smak zwycięstwa, sportowe emocje i dobra zabawa czekają na biegaczy, którzy wezmą udział w organizowanych w lutym zawodach na trasie biegowej wokół Chochołowskich Term
2018-02-08, 10:00

W zeszłą niedzielę odbył się pierwszy turniej, otwierający cały cykl. Na starcie Pucharu Chochołowskiego LOT-u stanęli dorośli i dzieci, którzy niedzielne przedpołudnie postanowili spędzić na świeżym powietrzu. Dobry nastrój towarzyszył zarówno uczestnikom rywalizacji, jak również kibicom obserwującym zmagania biegaczy.

Na starcie biegu stanęło ponad 120 zawodników, podzielonych na grupy wiekowe. Najmocniejsza rywalizacja była w grupie 10 -14 lata. „W zawodach pobiegłem z tatą a mama nam kibicowała. To mój pierwszy start, ale było bardzo fajnie.” – mówi na mecie zawodów jeden z uczestników biegu.

Imprezy z biegówkami to uzupełnienie oferty Chochołowskich Term w czasie ferii. „Zawody na trasie biegowej to kolejna z naszych propozycji spędzania czasu wolnego dla rodziny z dziećmi. Dzięki armatkom śnieżnym i oświetleniu, z trasy możemy korzystać niezależnie od warunków pogodowych   – zauważa Agata Munzer z Chochołowskich Term.

W drugiej połowie lutego przez dwa kolejne weekendy odbędą się następne imprezy biegowe. 18 lutego wszyscy odważni będą mogli rzucić wyzwanie prezesowi kompleksu i zmierzyć się z nim na trasie w zawodach o Puchar Chochołowskich Term. Luty z biegówkami w Termach zamknie rozegrany 24 lutego bieg o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Impreza jest elementem szerszego program obchodów 172 rocznicy wybuchu powstania górali chochołowskich przeciw ówczesnym zaborcom austriackim. Na zwycięzców poszczególnych zawodów będą czekać atrakcyjne nagrody.

Opłatę wpisową w kwocie 25 zł należy uiść poprzez system sprzedaży dostępny na stronie internetowej www.chosklep.pl lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów Chochołowskich Term (tel. 781 300 301). Zgłoszenia można również dokonać w dniu każdych zawodów w biurze organizatorów przy wypożyczalni sprzętu. Na miejscu dostępny będzie odpłatny serwis sprzętu narciarskiego. Wszystkie informacje dotyczące grup wiekowych, dystansów i warunków uczestnictwa wraz z regulaminem znajdują się na stronie: www.chocholowskietermy.pl.

Informacje dla mediów:

Przemysław Walas, tel. 790 337 287, przemek@panpikto.pl

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Jurkiewicz
pan dyrektor
Agencja PR Pan Pikto
695-471-000
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy