Chochołowski relaks zamiast laurki. Dla babci i dziadka
Zapach polnych kwiatów, gorące kamienie i odprężająca muzyka w SPA Chochołowskich Term mogą być równie dobrym prezentem, co kartka i pudełko czekoladek. Zwłaszcza dla kogoś, kto przez większość swojego czasu dba o wszystkich, tylko nie o siebie.
2018-01-18, 17:03

Dla babci dobry będzie olej z kiełków pszenicy – zmiękczy i nawilży skórę, a w połączeniu ze słodkimi migdałami – jednym z lepszych antyoksydantów – pomoże zatrzymać procesy, powodujące utlenianie i starzenie się komórek. Dziadek, który może nie być przekonany do kosmetyków, chętniej zdecyduje się na gorący bazalt i marmur – ułożone w odpowiednich miejscach, podczas przesuwania po ciele uwalniają energię i rozluźniają napięte mięśnie.  

To tylko dwie z możliwości, jakie w ramach prezentu na Dzień Babci i Dziadka oferują Chochołowskie Termy. - Seniorzy są dla nas niezwykle ważni, nie tylko jako goście strefy basenowej, ale także strefy leczniczej. – mówi Agnieszkę Tinc - Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży – Chcemy podkreślić, że dbanie o ciało dzięki masażom i zabiegom pielęgnacyjnym nie jest zależne od wieku i zawsze warto o nim pamiętać, stąd nietypowy pomysł SPAlaurki dla babci i dziadka. 

Chochołowskie Termy, będące największym obiektem tego typu na Podhalu, przygotowały dla babć i dziadków cztery pakiety SPA. Wszystkie kładą nacisk na relaks, odprężenie i pielęgnację. Istotną częścią każdego z nich jest masaż, który stymuluje komórki skóry do pracy i pozwala na lepsze wchłanianie się odżywczych składników. Te, odpowiednio dobrane do wieku, podziałają odżywczo i opóźnią procesy starzenia. Najbardziej leczniczym i działającym na mięśnie i kości jest okład borowinowy – torf powoli oddaje ciepło, a dzięki swojemu ciężarowi dodatkowo pobudza skórę, która szybciej i bardziej aktywnie wchłania cenne minerały. Relaksujące kąpiele, również nie będą dla niej obojętne – kąpiel z dodatkiem siana działa przeciwzapalnie, rozluźnia stawy i mięśnie, natomiast kwiat lipy uspokaja, odświeża i pomaga na skurcze.  

Relaks w SPA seniorzy mogą połączyć z wizytą w Termach, które z myślą o nich przygotowały Strefę Leczniczą, w której jest możliwość ciepłych kąpieli w siarkowej i solankowej wodzie. Podczas pływania na basenie sportowym nad ich bezpieczeństwem będzie z kolei czuwał system monitoringu Poseidon, dzięki któremu ratownicy szybciej niż gołym okiem są w stanie dostrzec osoby, które mogą potrzebować pomocy.  

Pakiety kosztują od 99 do 169 zł za osobę. Można je rezerwować pod adresem spa@chocholowskietermy.pl oraz numerem telefonu +48 572 70 80 81.

Więcej informacji: Łukasz Jurkiewicz (lukasz@panpikto.pl, 695 471 000).

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Jurkiewicz
pan dyrektor
Agencja PR Pan Pikto
695-471-000
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy