Nowa trasa biegowa w Chochołowie
To będzie najgorętsza trasa u podnóża Tatr. Nowe 1600 metrów będzie czekać w Chochołowie od 15 grudnia. Narciarze biegowi będą mogli przemierzać codziennie dośnieżaną i ratrakowaną trasę.
2017-12-06, 15:29

Tegoroczna trasa będzie przebiegać dookoła Chochołowskich Term położonych na pograniczu Chochołowa i Witowa. Na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt biegowy, a także wykupić indywidualne lekcje z instruktorem. Tajniki stylu klasycznego i tzw. łyżwy instruktorzy odkryją zarówno przed dorosłymi, jak i dziećmi.

Jako Chochołowskie Termy promujemy zdrowy styl życia i zachęcamy do różnych aktywności sportowych czy to w lato, czy w zimę. Stąd też pomysł na trasę biegową, która będzie dostępna dla wszystkich naszych sąsiadów oraz przejezdnych – mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term.

Całe 1600 metrów będzie sztucznie naśnieżane, ratrakowane, a także oświetlone, dzięki czemu będzie można bezpiecznie z niej korzystać bez względu na porę dnia.

Doświadczeni ubiegłorocznym przedsięwzięciem, uwzględniliśmy sugestie narciarzy. Dzięki czemu powstała wypożyczalnia sprzętu, zakupiliśmy własny ratrak i zadbano o to, aby cała trasa, która zyskała 500 dodatkowych metrów, była oświetlona. Nie zapomnieliśmy również o dośnieżaniu – dopowiada Agnieszka Tinc.

Trasa w będzie otwarta codziennie w godzinach 8.30 – 22.00. Z kolei ci, którzy w godzinach 9.00 – 13.00 wypożyczą sprzęt, na miejscu będą mogli bezpłatnie skorzystać z pomocy instruktora.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Jurkiewicz
pan dyrektor
Agencja PR Pan Pikto
695-471-000
ZAŁĄCZNIKI
biegamy2.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy