W Chochołowie Mikołaj zostaje na weekend
Uwaga na fałszywych Mikołajów! W weekend 9-10 grudnia będą grasować w Chochołowskich Termach. Cała nadzieja w dzieciach na odnalezienie tego właściwego. Poszukiwania będą umilać baśniowy teatr, koncert zespołu Beti & Bobass i mnóstwo słodyczy.
2017-11-29, 09:47

Mikołajki w Chochołowskich Termach rozpoczną się tradycyjnie 6 grudnia. Tego dnia wszyscy, którzy odwiedzą termy będą mogli spotkać charakterystyczną postać w czerwonej czapce, białej brodzie i z workiem wypchanym prezentami. Mikołaj szczególnie będzie zaglądać do strefy basenowej i nagradzać grzeczne dzieci słodyczami.

 

Jednak prawdziwa impreza rozpocznie się dopiero w weekend. Między godziną 11.00 a 15.00 każdy, kto odwiedzi Chochołowskie Termy, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze świętym w lobby obiektu. Równolegle w strefie basenowej odbędą się zabawy dedykowane dzieciom, w tym wielkie poszukiwania prawdziwego Mikołaja, pod którego będą próbowali podszywać się aktorzy. Dodatkowo dla dzieci zostało przygotowane specjalne przedstawienie o tematyce świątecznej.  

 

Gwiazdą mikołajkowego weekendu będzie dobrze znany na Podhalu duet Beti & Bobass, którzy wystąpią dla dzieci w sobotę i niedzielę o godzinie 15.30.

 

Pamiętajmy, że mikołajki to nie tylko prezenty i góra słodyczy. Ważne, aby ten dzień spędzić wspólnie razem z dziećmi, a wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na to w ciągu tygodnia. Dlatego najciekawsze atrakcje zostawiliśmy na weekend, tak aby każdy rodzic mógł wówczas towarzyszyć swojemu dziecku – mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term.

 

Udział w wydarzeniach odbywających się w holu Chochołowskich Term jest bezpłatny, natomiast w przypadku pozostałych, należy zakupić bilet do strefy basenowej. Obiekt w tych dniach będzie czynny od godziny 9.00 do 22.00.

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy