Zostań trenerem personalnym – ostatnie wolne miejsca
Pięć dni intensywnych szkoleń, Mistrzowie Świata w Kulturystyce w roli mentorów, siłownia wyposażona w profesjonalny sprzęt – tak zapowiada się kurs na trenera personalnego, który w listopadzie odbędzie się w Chochołowskich Termach. Zostały ostatnie wolne miejsca.
2017-10-25, 10:13

Trener personalny to osoba, która doradza gościom siłowni, centrów fitness czy uprawiających sport indywidualnie. Układa dla nich zestaw ćwiczeń odpowiadający ich potrzebom, możliwościom i sprawności fizycznej, a następnie uczy jak wykonywać je prawidłowo. Co ważne, zadaniem trenera jest także motywowanie i monitorowanie wyników, aby na bieżąco móc reagować. Tajniki tego zawodu będzie można poznać 6-11 listopada w Chochołowskich Termach, gdzie Łukasz Kaźmierczak i Mirosław Łabunowicz, Mistrzowie Świata w Kulturystyce, przeprowadzą intensywny kurs.

 

- W Polsce wciąż jest niewystarczająca ilość trenerów personalnych, choć z roku na rok branża się poszerza, ewoluując o nowe kierunki – mówi Mirosław Łabunowicz. – Podczas naszych kursów uczymy nie tylko podstaw związanych z ćwiczeniami, dietą, budową ciała, wkraczamy niejednokrotnie również na pole psychologii. Trener personalny winien posiadać umiejętności, które pozwolą mu poznać osobowość klienta, bo to z kolei przekłada się na strategię dalszych działań.

 

Trenerzy, którzy poprowadzą kurs będą się dzielić doświadczeniem, które zdobywali przez ponad 26 lat. Łukasz Kaźmierczak to wielokrotny Mistrz Polski, a także sędzia, specjalista ds. dietetyki, a Mirosław Łabunowicz oprócz uzyskania wielokrotnie tytułu Mistrza Polski, pełni funkcje sędziego sportów sylwetkowych, jest instruktorem kulturystki oraz specjalistą ds. Dietetyki. Obaj stale współpracują z Futurebody jako szkoleniowcy.

 

Przeprowadzany przez nich kurs trenera personalnego będzie się składał z części teoretycznej i praktycznej, a zakończy się egzaminem i certyfikatem honorowanym w krajach Unii Europejskiej.

 

W celu zgłoszenia się na kurs, należy przesłać wypełniony formularz oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu, które dostępne są na stronie: http://kursy.futurebody.pl/ a następnie przesłać na adres: fitness@futurebody.pl. Koszt kursu wynosi 1400 zł.

 

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy