Tomasz Kabis w Chochołowie – to będzie magiczna noc saunowania!
W Chochołowie zapowiada się iście magiczna noc! W ostatnią sobotę sierpnia atmosferę rozgrzeją najlepsi saunamistrzowie na Podhalu, a o magiczny klimat zadba Tomasz Kabis znany z programu Mam Talent. Tak koniec lata będą świętować Chochołowskie Termy.
2017-08-17, 11:32

Saunowa Noc Pełna Magii to kolejna impreza w ramach cyklu wakacyjnych wydarzeń w Chochołowskich Termach. Tym razem w ostatnią sobotę sierpnia (26.08) saunamistrzowie, czyli prowadzący seanse naparzania, przeniosą uczestników do magicznego świata saunowania. W tym zadaniu wesprze ich Tomasz Kabis - mistrz iluzji, półfinalista programu Mam Talent, który w otoczeniu tatrzańskiej panoramy poprowadzi niesamowite widowisko sztuki magicznej. Impreza rozpocznie się o godzinie 21.30 na 2 poziomie Chochołowskich Term.

- W naszym saunarium obowiązuje strefa nietekstylna – mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term. – To oznacza, że stroje kąpielowe zostawiamy w szatni i do saun wchodzimy w samym ręczniku lub nago. Tylko w ten sposób możemy w pełni korzystać z dobrodziejstw seansów saunowania.

Ideę poprawnego saunowania Chochołowskie Termy promują od momentu otwarcia kompleksu w ubiegłym roku. Codziennie odbywają się tam tzw. seanse naparzania, podczas których mistrzowie ceremonii przedstawiają, na czym polega ich zadanie oraz savoire-vivre saunarium.

Wkrótce termy opublikują także „Chochołowski Poradnik Saunowania”, w którym czytelnicy znajdą informacje o tym, jakie korzyści płyną z korzystania z poszczególnych saun oraz jakie zasady panują w kompleksach przestrzegających strefę nagości. Poradnik skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją przygodę z saunowaniem, ale także do tych, którzy chcą zgłębić wiedzę na ten temat.

O poprawnym saunowaniu przypomną saunamistrzowie również podczas sierpniowej imprezy. Bilety na noc saunową są już dostępne online i w przedsprzedaży kosztują 89 zł (http://bit.ly/2vm1w4F), natomiast w dniu wydarzenia w kasie Chochołowskich Term – 99 zł. W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

 

Saunowa Noc Pełna Magii, 26.08.2017, godz. 21.30 - 02.00

Chochołowskie Termy

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy