Disco i starożytne imperia
Disco w basenie czy gorący seans w saunarium? Na koniec lipca w Chochołowskich Termach szykuje się imprezowa noc! Takiego wydarzenia nie można pominąć w wakacje.
2017-07-19, 11:08

Jak spędzić wakacyjny wieczór na Podhalu? Standardowy wybór oscyluje pomiędzy restauracjami i klubami na Krupówkach, seansami w kinie stacjonarnym lub plenerowym a imprezami muzycznymi. Festyny, biesiady, festiwale czy koncerty - takich form rozrywki u górali nigdy nie brakowało. Od pewnego czasu mieszkańcy i turyści mogą jednak skorzystać także z propozycji w zupełnie innym klimacie, jak dyskoteki w basenie czy tematyczne noce saunowe połączone z imprezą. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się w ostatnią sobotę lipca w Chochołowskich Termach.

Disco Noc Basenowa (29.07)

3000 m2 wody, 30 basenów i beczek na dwóch poziomach. Do tego DJ miksujący gorące rytmy najnowszych i niezapomnianych przebojów oraz barmani serwujący wyszukane chochołowskie drinki. Właśnie w takim klimacie odbędzie się najbliższa Disco Noc Basenowa w Chochołowskich Termach, która wystartuje w sobotę (29.07) o godzinie 20.00. Podczas imprezy nie zabraknie również konkursów, w których będzie można wygrać vouchery do term i saunarium.

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy zakupić bilet całodniowy lub wieczorny i pozostać w strefie basenowej.

Noc Saunowa - Starożytne Imperia (29.07)

Bardziej wysublimowana impreza odbędzie się na Poziomie 2, gdzie mieści się największe saunarium na Podhalu. Tam saunamistrzowie w specjalnych strojach, rozprowadzając ciepłe powietrze za pomocą ręczników i wachlarzy, wprowadzą w niesamowity klimat starożytnych imperiów.

Seanse saunowania mają widowiskową formę, której towarzyszy muzyka oraz gra zapachów. Pierwszy z nich rozpocznie się w sobotę (29.07) o godzinie 22.15 i zostanie poświęcony starożytnej Grecji. Kolejno goście zostaną przeniesieni do Egiptu, Indii, Chin oraz Rzymu. Bilety można zakupić online (89 zł) lub na miejscu w dniu wydarzenia (99 zł).

- Trudno porównywać te dwie imprezy pod względem frekwencji. Do strefy basenowej jednocześnie może wejść o kilkanaście razy więcej osób niż do saunarium - mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term. - Faktem jednak jest, że na noce saunowe bilety wyprzedają się bardzo szybko i widoczne jest coraz większe zainteresowanie gości tego typu wydarzeniami.

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy