Wielkanocne atrakcje dla dzieci w Chochołowskich Termach!
Wielkanocne dekoracje, koszyczki i pisanki – w tę Wielkanoc dzieci na pewno nie będą się nudzić! Chochołowskie Termy przygotowały specjalne atrakcje dla najmłodszych.
2017-04-13, 10:33

Święta Wielkanocne kojarzą się przede wszystkim z przebywaniem w domu w otoczeniu rodziny. Chochołowskie Termy pokazują jednak, że można je spędzić zupełnie inaczej niż dotychczas. Zamiast spoglądać przez cały dzień na suto zastawiony stół, warto zażyć odprężających kąpieli termalnych czy zaszaleć na zjeżdżalniach. Będzie to o tyle przyjemniejsze, że najmłodsi członkowie rodziny spędzą ten czas kreatywnie pod czujnym okiem animatorów.

 W „Akwarium”, czyli w suchej bawialni dla dzieci mieszczącej się tuż przy kawiarni, zaplanowaliśmy kilkugodzinne atrakcje – mówi Katarzyna Bajer z Chochołowskich Term. -  Oczywiście motywem przewodnim zabaw będzie Wielkanoc i jej symbole, aby najmłodsi mogli w pełni poczuć atmosferę świąt.

Dzieci będące pod opieką animatorów zajmą się m.in. tworzeniem świątecznych dekoracji, koszyczków wielkanocnych oraz pisanek ozdabianych różnymi metodami. Przewidziane są także dodatkowe niespodzianki. Zajęcia odbywać się będą w strefie basenowej w „Akwarium”, a wszystkie niezbędne materiały będą czekać na dzieci na miejscu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie wypocząć, wiedząc, że ich pociechy są pod opieką profesjonalistów – dodaje Katarzyna Bajer. -  Przy rodzinnym stole dzieciom często brakuje zajęć, przez co szybko się nudzą świętami. My chcemy im pokazać, że święta mogą być wspaniałym, kreatywnym czasem.

Atrakcje dla najmłodszych będą się odbywać w Chochołowskich Termach w dniach: 15, 16 i 17 kwietnia w godzinach od 12.00 do 15.00. Zajęcia z animatorami są dostępne bez dodatkowych opłat.

___________________________________________________

Chochołowskie Termy działające na pograniczu Chochołowa i Witowa zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych wydobywaną z głębokości blisko 3600 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Łączna powierzchnia lustra ma ok. 3000 m2. Obiekt dysponuje największym saunarium na Podhalu (w tym przeszkloną sauną z widokiem na Tatry), SPA, strefą malucha i salami konferencyjnymi. Posiada także pierwszy w Polsce kryty basen pływacki wypełniony wodą termalną.

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy