Babskie Saunowanie w Chochołowskich Termach!
Góralską Chatę przejmują kobiety! W Chochołowskich Termach wystartował nowy cykl saunowych spotkań tylko dla kobiet. Kwiecień to także ukłon w stronę sąsiadów term - będzie specjalna promocja dla nich!
2017-03-28, 09:58

Babskie Saunowanie to cykl wyjątkowych seansów saunowych prowadzonych przez najlepszych saunamistrzów. W każdy czwartek kwietnia w Chochołowskim Saunarium panie będą mogły wziąć udział w dedykowanych im trzech seansach, które będą korzystnie wpływać nie tylko na zdrowie, ale będą miały także charakter upiększający.

- W seansach będą brały udział wyłącznie kobiety, więc to świetna okazja do tego, by oswoić się z zasadami obowiązującymi w saunarium, w tym z kwestią nagości - mówi Agnieszka Wojtyła-Tyrała z Chochołowskim Term. - Zdarza się, że panie krępując się nagości w obecności mężczyzn, rezygnują z korzystania z dobrodziejstw, jakie dają seanse saunowe. Podczas Babskiego Saunowania będa mogły poczuć się swobodniej!

Wydarzenie będzie się rozpoczynać zawsze o godzinie 18.00. Na początek organizatorzy proponują saunowe wygładzanie, następnie rytuał z witkami brzozowymi, a na zakończenie lodową niespodziankę.  Babskie Saunowanie odbywa się w Góralskiej Chacie, czyli w saunie fińskiej o temperaturze 100° C i wilgotności 10%.

- Seanse poprowadzą najlepsi saunamistrzowie, ich umiejętności potwierdziły wyniki Sauna Cup 2017 - konkursu, którego ostatnia runda odbywała się u nas w marcu - dodaje Agnieszka Wojtyła-Tyrała. - Maciej Piczura wygrał indywidualne rozgrywki saunamistrzów, a inni członkowie naszego zespołu również otrzymali wysokie noty .

Panowie nie będą poszkodowani. Od kwietnia rusza promocja dla wszystkich mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Codzienne w godzinach od 17.00 do 22.00 będą mogli korzystać ze strefy basenowej za 25 zł.

Więcej szczegółów dotyczących Babskiego Saunowania oraz promocji można znaleźć na stronie internetowej www.chocholowskietermy.pl oraz na fanpage’u: facebook.com/chocholowskietermy.KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy