Góralska chata tylko dla pań!
Saunowe wygładzanie, rytuał z witkami brzozowymi, ceremonia dla pięknych włosów i mroźna niespodzianka. Spędź Dzień Kobiet z koleżankami i wspólnie zrelaksujcie się w Chochołowskich Termach. Tylko tego dnia wszystkie panie wchodzą za złotówkę!
2017-03-06, 09:53

To pierwszy Dzień Kobiet, który odbędzie się w Chochołowskich Termach. Z tej okazji na panie będą czekać atrakcje specjalne! Nie tylko będą mogły korzystać z dobrodziejstw wód termalnych dzięki biletowi za 1 zł. Prawdziwie gorącą niespodziankę znajdą w saunarium. W Góralskiej Chacie, czyli w saunie suchej znajdującej się na tarasie widokowym, o godzinie 18.00 rozpoczną się wyjątkowe seanse naparzania dedykowane wyłącznie paniom.

Dla pań, które odwiedzą nas 8 marca przygotowaliśmy aż cztery seanse naparzania prowadzone przez naszych saunamistrzów – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Każdy z seansów oprócz walorów zdrowotnych, zadziała także upiększająco. Dzięki temu zadbamy, aby panie spędzając swoje święto w termach mogły naprawdę się zrelaksować, a ich skóra i włosy pięknie wyglądały.

O godzinie 18.00 na panie będzie czekać „Saunowe wygładzenie”, czyli seans przeprowadzony z użyciem peelingu. O 19.00 rozpocznie się rytuał z witkami brzozowymi, o 20.00 ceremonia dla pięknych włosów, a o 21.00 mroźna niespodzianka. W seansach mogą uczestniczyć wyłącznie panie. Liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sauny.

Seans naparzania stanowi część cyklu saunowania i jest prowadzony przez saunamistrza, czyli osobę, która za pomocą ręcznika czy wachlarza rozprowadza ciepłe powietrze po pomieszczeniu. Takim pokazom zawsze towarzyszy muzyka oraz aromatami. Bywa, że dla urozmaicenia pokazu saunamistrzowie zakładają kostiumy i prezentują pewną opowieść.

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy