Trzy imprezy pod jednym dachem – Sylwester w Chochołowskich Termach
Na mokro, na sucho, a może ogniście? Chochołowskie Termy przełamują standardy zabaw sylwestrowych. Zamiast jednej imprezy będą trzy równoczesne wydarzenia i to każde w innym charakterze.
2016-12-27, 11:59

Chochołowskie Termy to kompleks basenów termalnych, który został otwarty na Podhalu w czerwcu 2016 roku. Do tej pory w obiekcie odbywały się imprezy saunowe, bale z okazji andrzejek czy przyjęcia weselne. Jednak to sylwestrowa noc będzie pierwszą okazją do zobaczenia możliwości term w pełnej krasie, zwłaszcza że goście będą mogli wybrać jedną z trzech zabaw: mokrą, suchą lub ognistą. Każda odbędzie się w innej przestrzeni Chochołowskich Term i podczas żadnej z nich nie zabraknie atrakcji.

To nasz pierwszy Sylwester – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Dlatego staramy się podwójnie, a nawet potrójnie, by nie zabrakło atrakcji i każdy mógł odnaleźć u nas taką formę spędzenia sylwestrowej nocy, jaka mu najbardziej odpowiada. Będzie tradycyjny bal, dyskoteka w basenie i gorąca impreza w saunarium.

 

Mokry Sylwester

Czy sylwester to tylko eleganckie stroje, suto zastawione stoły i tańce na parkiecie? Na to pytanie odpowiadają Chochołowskie Termy, proponując noworoczną zabawę w strefie basenowej. Sztuczne ognie oglądane w zewnętrznych basenach termalnych, lampka szampana w dłoni oraz pokazy tańca latynoskiego i tańca z ogniami. Tak przedstawia się pierwsza z propozycji, którą muzycznie uzupełni DJ. Jest to impreza zarówno dla par, jak i singli. Zabawa startuje o godzinie 20.00.

 

Suchy Sylwester

Oczywiście w Chochołowie nie może zabraknąć propozycji także dla tradycjonalistów. Osoby, które wolą zostawić wygrzewanie w basenach termalnych na inną okazję, mogą spędzić sylwestrową noc w Restauracji Chochołowskiej. Będą czekać na nich przysmaki od najlepszych kucharzy z Podhala, taneczne szaleństwo oraz muzyka grana na żywo. Wejście gości przewidziane jest na godzinę 21.00.

 

Ognity Sylwester

Prawdopodobnie najbardziej spektakularną propozycją jest impreza w saunarium. Temperatury sięgające 100 st. Celsjusza, pokaz sztucznych ogni z tatrzańskimi szczytami w tle, pokazy tańca z ogniem oraz tańca latynoskiego to atrakcje przewidziane na najgorętszą noc w roku w Chochołowskich Termach. Jednak aby poczuć klimat ognistego sylwestra, będzie trzeba przy wstępie okazać dowód. Sylwestrowe wygrzewanie rozpocznie się o godzinie 20.00.

 

Szczegóły dotyczące sylwestra znajdują się na www.chocholowskietermy.pl. Rezerwację należy dokonać poprzez adres: bok@chocholowskietermy.pl lub telefonicznie +48 781 300 301.

 

Mokry Sylwester

Cena: 129 zł / os.

Suchy Sylwester

Cena: 200 zł / os.

Ognisty Sylwester w saunarium

Cena: 199 zł / os.

Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy