Pierwsze andrzejki w Chochołowskich Termach
Taneczne przeboje, wielki bal i promocja dla Andrzejów – tak wkrótce będą świętować Chochołowskie Termy. Pierwsze atrakcje andrzejkowe odbędą się już 19 listopada w Restauracji Chochołowskiej.
2016-11-15, 12:33

Chochołowskie Termy startują z cyklem imprez nie tylko dla miłośników strefy basenowej. W sobotę 19 listopada o godzinie 20.00 rozpocznie się pierwszy chochołowski bal, który wprowadzi gości w klimat andrzejek. Impreza z widokiem na Tatry i parujące baseny odbędzie się w strefie suchej – w Restauracji Chochołowskiej, która zdążyła już zasłynąć kwadratowymi moskolami i tortem czekoladowym.

 

Oprawą muzyczną wydarzenia zajmie się zespół Vega z Andrychowa. W jego repertuarze znajduje się nie jeden przebój taneczny! Koszt udziału w chochołowskim balu andrzejkowym to 90 zł za osobę – cena zawiera napoje oraz posiłki – trzydaniową kolację i zimny bufet. Rezerwację należy dokonać pod adresem: bok@chocholowskietermy.pl lub numerem telefonu: 781-300-301.

 

To dopiero początek atrakcji, jakie przygotowujemy dla naszych gości – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Chcemy pokazać, że w termach można spędzać czas na wiele sposobów: w basenach, saunach, SPA, ale także na wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych, które planujemy organizować lub wspierać.

 

Chochołowski bal to jednak nie koniec andrzejkowych wydarzeń. W dniach 28-30 listopada niespodzianka będzie czekać na wszystkich Andrzejów. Po przedstawieniu się w kasie każdy mężczyzna o tym imieniu będzie mógł skorzystać ze strefy basenowej w promocyjnej cenie 5 zł.

  

Chochołowskie Termy działające na pograniczu Chochołowa i Witowa zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych wydobywaną z głębokości prawie 4000 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Łączna powierzchnia lustra wody to 3000 m2. Obiekt dysponuje największym saunarium na Podhalu (w tym przeszkoloną sauną z widokiem na Tatry), SPA, strefą malucha i salami konferencyjnymi. Posiada także pierwszy w Polsce basen pływacki wypełniony wodą termalną.

KONTAKT / AUTOR
Justyna Barańska
Pan Pikto
695-471-550
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy